środa, 28 kwietnia 2010

Suvorov Suvorov Suvorov i jeszcze raz Suvorov

Kontrola....Wybór...., gdzie do cholery jest OSTATNI MILION? Nigdzie nie mogę tego dostać... a ja muszę to przeczytać!! Może jeszcze tego nie wydali... Y.Y
Ostatnio jest pod górkę. Wszytko wydaje się inne. Uporządkowane i na swoim miejscu, ale takie nie podobne do siebie. Chciała bym wszytko poukładać, tylko nie wiem za co się zabrać. Nie mam koncepcji.
Wczoraj ulepiłam dla M**ik* meksykańska czachę. Teraz sobie schnie ,czeka na malowanie i lakierowanie. Poprawiło mi to nastrój. Ruda postanowiła być wielką MALARKĄ hehehe Muszę kupić jej buty na koturnie by stała się wielka ^w^

Dlaczego moi ulubieni malarze o przeważnie komuniści?


<3 Виктор Суворов <3

*Cyrylica to zło

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz