moich zdjęć nie możesz wkleić, bo grinpis się będzie burzył, że w Polsce wieloryby trzyma się w domu bez wody:( przedostatnie zdjęcie to moje ulubione :* a pegi może Ci possać dużego palca u stóp, ale przed prysznicem :D love :*
ahahahah, Natasza! Twoje bajabongo z Tośką wygrało wszystkie dotychczasowe tańce :D
piekna z promykiem slonca misia moja
moich zdjęć nie możesz wkleić, bo grinpis się będzie burzył, że w Polsce wieloryby trzyma się w domu bez wody:( przedostatnie zdjęcie to moje ulubione :* a pegi może Ci possać dużego palca u stóp, ale przed prysznicem :D love :*
OdpowiedzUsuńahahahah, Natasza! Twoje bajabongo z Tośką wygrało wszystkie dotychczasowe tańce :D
OdpowiedzUsuńpiekna z promykiem slonca misia moja
OdpowiedzUsuń