there is no ball without metal
środa, 17 sierpnia 2011
Nie Musimy Umierać :tanczy:
nie było owiec ale były kozy ;) no i dużo cebuli, pozdrooooooo N :*
1 komentarz:
Anonimowy
24 sierpnia 2011 11:08
kocham cebulę , szczególnie kiedy radośnie się śmieje :*
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
kocham cebulę , szczególnie kiedy radośnie się śmieje :*
OdpowiedzUsuń