niedziela, 2 października 2011

warszewo i ja + Ola i Tola





Ola na górze a Tola na dole



To była ostatnia i najpiękniejsza słoneczna niedziela tego roku. Wczoraj prawie umarłam ZNOWU tak więc Październik zaczął się bardzo pozytywnie i nie mam namyśli otwarcia Kaskady. Oby do grudnia...

1 komentarz: