there is no ball without metal
niedziela, 2 października 2011
warszewo i ja + Ola i Tola
Ola na górze a Tola na dole
To była ostatnia i najpiękniejsza słoneczna niedziela tego roku. Wczoraj prawie umarłam ZNOWU tak więc Październik zaczął się bardzo pozytywnie i nie mam namyśli otwarcia Kaskady. Oby do grudnia...
1 komentarz:
Anonimowy
9 października 2011 02:33
jakie porteczki seksi :*
n.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
jakie porteczki seksi :*
OdpowiedzUsuńn.