there is no ball without metal
niedziela, 10 lipca 2011
Johny, la gente esta muy loca!
jedzcie boczek, pijcie kefir
party time in paprykarzownia
róż i turkus
omnomnomnomnom
butelkensy
netto siata
obrysowane cienie "rodziny króliczków" i Tony
3 komentarze:
Anonimowy
9 sierpnia 2011 12:29
ale masz wsiurską koleżankę:/
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
A.Kilmister
10 sierpnia 2011 11:22
chyba Ty
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Anonimowy
25 sierpnia 2011 10:20
no gorszej nie widziałam, aż żal dupę ściska.pzdr syn
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
ale masz wsiurską koleżankę:/
OdpowiedzUsuńchyba Ty
OdpowiedzUsuńno gorszej nie widziałam, aż żal dupę ściska.pzdr syn
OdpowiedzUsuń